Soutěže a výsledky - RADOST&IMPULS Dance Company Bohumín - www.radost-impuls.cz

napište nám | kontakty

Soutěže a výsledky

6.12.2016 / Mikolajki, Polsko
JAZZ DANCE děti
Mistrovství Evropy v jazz a modern dance 6.12.-10.12.2016
Sólo ženy: 21.místo Sláničková Radka,
19.místo Kačmarčíková Adéla,
12.místo Suchánková Pavla,
Sólo muži: 2.místo Zembinský Václav,
Duo: 4.místo Kačmarčíková Adéla/Pipreková Adéla,
2.místo Zembinský Václav/Suchánková Pavla,
Malá skupina: 5.místo Dr.Jazz,
Formace: 5.místo Svatba
6.12.2016 / Mikolajki, Polsko
JAZZ DANCE junioři
Mistrovství Evropy v jazz a modern dance 6.12.-10.12.2016
Sólo ženy: 19.místo Šnoblová Elen,
12.místo Skupniková Iva,Tomaštíková Jana,
Sólo muži: 5.místo Opic Tomáš,
Duo: 9.místo Mojiková Veronika/Olszowská Klára,
6.místo Skupniková Iva/Tomaštíková Jana,
Malá skupina: 11.místo Crazy love,
2.místo Hot line,
Formace: 1.místo Mammas know
6.12.2016 / Mikolajki, Polsko
JAZZ DANCE dospělí
Mistrovství Evropy v jazz a modern dance 6.12.-10.12.2016
Jazz dance dospělí

Sólo: 15.místo Rajnošková Michaela
6.12.2016 / Mikolajki, Polsko
MODERN DANCE děti
Mistrovství Evropy v jazz a modern dance 6.12.-10.12.2016
Sólo ženy: 21.místo Sidžinová Karolína,
16.místo Sláničková Radka,
Sólo muži: 4.místo Zembinský Václav,
Duo: 7.místo Vilčková Tereza/Halková Veronika,
Malá skupina: 9.místo,
Formace: 6.místo Piškvorky
6.12.2016 / Mikolajki, Polsko
MODERN DANCE junioři
Mistrovství Evropy v jazz a modern dance 6.12.-10.12.2016
Sólo ženy: 20.místo Skupniková Iva,
13.místo Vilčková Kateřina,
11.místo Tomaštíková Jana,
Sólo muži: 6.místo Opic Tomáš,
Duo: 8.místo Tomaštíková Jana/Fialová Sońa,
Malá skupina: 5.místo Stradivari,
Formace: 1.místo Přejdi
6.12.2016 / Mikolajki, Polsko
MODERN DANCE dospělí
Mistrovství Evropy v jazz a modern dance 6.12.-10.12.2016
Modern dance dospělí

Sólo ženy: 15.místo Rajnošková Michaela
21.11.2016 / Riesa,Německo
děti
Mistrovství světa v Show dance Riesa 21.11-26.11.2016
Amatérské taneční soubory Radost Impuls vyslaly letos 52 tanečníků celkem s 19 choreografiemi. Po celých 6 dnů bojovali o umístění v konkurenci tanečníků z 19 zemí světa. Letos se konal jubilejní již 20. ročník IDO Show dance. President IDO Michael Wendt obdržel od našich tanečníků malou pozornost- český balíček, z Bohumína jsme také dovezli na ukázku trofej z prvního ročníku soutěže IDO.

Vašek Zembinský sólo : 2. místo, Pavla Suchánková sólo : 17. místo, Radka Sláníčková sólo: 24. místo, Vašek Zembinský a Pavla Suchánková duo: 2. místo, Radim Ksenič a Lucka Bezecná duo : 19. místo, malá skupina "Bratr" : 6. místo, velká formace „Hrad“ : 5. místo
21.11.2016 / Riesa, Německo
junioři
Mistrovství světa v Show dance Riesa
Jana Tomaštíková sólo 9.místo,

Katka Vilčková sólo10.místo,

Iva Skupniková sólo 29.místo, Iva Skupniková a Jana Tomaštíková duo 4.místo,

Elen Šnoblová a Pavla Suchánková duo 13. místo, malá skupina „Bratr“11.místo,

malá skupina „Popcorn“ 24.místo, velká formace „Duše“ 3.místo
21.11.2016 / Riesa, Německo
Dospělí
Mistrovství světa v Show dance Riesa
Barbora Poremská a Veronika Mudrová duo 6.místo (do finále postoupilo bohužel jen 5 ),

Barbora Poremská sólo 15.místo,

Míša Rajnošková sólo 20. místo,


Celkem jsme měli 5 „želízek v ohni“ ve finále. A byli jsme úspěšní:

2. místo děti sólo Vašek Zembinský,

2. místo děti duo Vašek Zembinský, Pavla Suchánková,

3. místo junioři velká formace,

Největším úspěchem je umístění juniorů, kdy po 8 letech dosáhli na medaile v silné konkurenci ruských a slovinských souborů. Výborně se také umístila velká formace dětí a odvezli si krásné 5.místo. Duo juniorů skončilo těsně pod stupni vítězů, ale v silné konkurenci 40 dalších choreografií je to velký úspěch.
15.5.2015 / BOHUMÍN
MČR 15.5. - 17.5.2015
DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE show dance
show sólo - GALOČOVÁ PAVLA
show sólo - ZEMBINSKÝ VÁCLAV - STŘÍBRO
show duo - ŠNOBLOVÁ ELEN A PIPREKOVÁ ADÉLA - STŘÍBRO
show duo - BEZECNÁ NATÁLIE A GALOČOVÁ PAVLA - BRONZ
malá skupina LOVE STORY V ZELENINĚ - STŘÍBRO
malá skupina ŠPATNÉ ZPRÁVY - BRONZ
velká formace BODLINKA A JABLÍČKO - STŘÍBRO
velká formace dětí MINI - POTKAL POTKAN POTKANA - ZLATO
velká formace dětí M - CATS - STŘÍBRO
DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE modern dance
duo modern - BEZECNÁ NATÁLIE A SLÁNIČKOVÁ RADKA - BRONZ
malá skupina modern GAZELY - STŘÍBRO
velká formace GOOD MORNING - BRONZ
DĚTSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE jazz dance:
sólo jazz ŠNOBLOVÁ ELEN - BRONZ
duo jazz HÁĽKOVÁ VERONIKA A VILČKOVÁ TEREZA - STŘÍBRO
duo jazz ŠNOBLOVÁ ELEN A CYWKOVÁ DANIELA - BRONZ
malá skupina jazz LOCOMOTION - STŘÍBRO
malá skupina jazz KOČIČÍ JAZZ - BRONZ
velká formace DANCE FEVER - STŘÍBRO

JUNIORSKÁ VĚKOVÁ KATEGORIE show
sólo show - TOMAŠTÍKOVÁ JANA - ZLATO
sólo show - SKUPNIKOVÁ IVA - STŘÍBRO
sólo show - VILČKOVÁ KATEŘINA - BRONZ
duo show - OLSZOWSKÁ KLÁRA A MOJIKOVÁ VERONIKA ZLATO
duo show - TOMAŠTÍKOVÁ JANA A SKUPNÍKOVÁ IVA -STŘÍBRO
malá skupina DUCH - ZLATO
velká formace - LABUTÍ, ZNOVU ..ALE JINAK - ZLATO
JUNIORSKÁ KATEGORIE MODERN
duo modern TOMAŠTÍKOVÁ JANA A FIALOVÁ SOŇA - STŘÍBRO
malá skupina modern - ARCHA - STŘÍBRO
velká formace modern - DUHA - BRONZ
JUNIORSKÁ KATEGORIE JAZZ:
sólo jazz - TOMAŠTÍKOVÁ JANA - ZLATO
sólo jazz - SKUPNÍKOVÁ IVA - STŘÍBRO
duo jazz - SKUPNÍKOVÁ IVA + TOMAŠTÍKOVÁ JANA - ZLATO
duo jazz - OLSZOWSKÁ KLÁRA + MOJIKOVÁ VERONIKA - bronz
malá skupina jazz SINGLE LADIES - ZLATO
malá skupina jazz - GIRLS JAZZ - STŘÍBRO
malá skupina jazz - MAGIC MEN - BRONZ
velká formace jazz - STŘÍBRO

HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE SHOW:
sólo show BARBORA POREMSKÁ - ZLATO
duo show BARBORA POREMSKÁ + JAN KAPITAN - ZLATO
malá skupina KDO JE BEZ VINY .... ZLATO
HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE MODERN:
sólo modern BARBORA POREMSKÁ - ZLATO
duo modern BARBORA POREMSKÁ + JAN KAPITAN - ZLATO
malá skupina PŘEKROČ SVOU HRANICI - ZLATO
velká formace - 13.KOMNATA - ZLATO
HLAVNÍ VĚKOVÁ KATEGORIE JAZZ
sólo jazz - POREMSKÁ BARBORA - ZLATO
sólo jazz - LIBERDOVÁ VLADĚNA - BRONZ
duo jazz - BARBORA POREMSKÁ + JAN KAPITAN - ZLATO
duo jazz - RAJNOŠKOVÁ MICHAELA + LIBERDOVÁ VLADĚNA - stříbro
malá skupina GLAM - ZLATO
velká formace RAINING MAN - STŘÍBRO
20.6.2013 / Ustí nad Labem
MČR sola/dua/malé formace
MODERN DANCE děti - Jana Tomaštíková ZLATO, Soňka Fialová BRONZ,Tomáš Opic ZLATO, Jana Tomaštíková a Danek Orawczak ZLATO, Tomáš Opic a Soňka Fialová BRONZ, Martina Paciorková a Vanesa Diaz - 4.místo, malá skupina - stříbro, junioři - Barča Poremská - zlato, Iva Skupníková 5.místo, duo Barča Poremská a Elizabeth Ribauerová - stříbro, malá skupina - bronz, hlaváci - Marco Běhal ZLATO, Barbora Guzdková - stříbro, Vlaďka Liberdová - bronz, duo Katrin a Marco - ZLATO,malá skupina ZLATO


JAZZ DANCE - děti - Klára a Jana zlato, Danek a Kamča - stříbro, Adélka Kalousová a Hanka Michnová - bronz, Janka sólo - zlato, Klára - stříbro, Vaneska Diaz - finálové umístění,Danek Orawczak - ZLATO, malá skupina "Hotel Ritz" - stříbro, junioři - Barča Poremská zlato, Iva Skupníková - stříbro, Zuzana Leová - finál.umístění, duo Barča a Honza Zlato, Iva Skupníková a Simča Leová - stříbro, malá skupina "V přesile" - bronz, hlaváci: malá skupina "Panenky" - zlato, Marco - zlato, Marco a Katrin - zlato, Adéla Kniezková a Vlaďka Liberdová - bronz, Katrin Cvinerová - zlato,Izabela Fialová - stříbro, Míša Rajnošková - bronz a Veronika Mudrová - finálové umístění


SHOW DANCE - děti: Jana Tomaštíková - zlato , Natálie Bezecná - 4. místo, Klára Olszowská - 5.místo, Tomáš Opic - zlato, duo Klárka a Jana - ZLATO, Tomáš Opic a Soňa Fialová - bronz, Natálka Bezecná a Kamila Harvotová - 5. místo, malá skupina Učit se, učit se, učit se - stříbro...junioři: Barbora Poremská - zlato, Iva Skupníková 5.místo, duo Jan Kapitan a Barbora Poremská stříbro, malá skupina "Červený nebo modrý" - bronz...hlavní věková kateg. - Marco Běhal - zlato, Katrin Cvinerová - zlato, Míša Rajnošková - 4. místo, duo Katrin a Marco ZLATO, malá skupina "Čtyři královny" - zlato
19.5.2012 / Praha
DLT 2012 - MISTROVSTVÍ ČR FORMACE
JAZZ DANCE
děti_Dr. JAZZ 1. místo
junioři_AMERICANO 3. místo
adults_EVERYBODY DANCE 1. místo
MODERN A CONTEMPORARY DANCE
děti_DOMINO 1. místo
junioři_Navždy spolu 3-4. místo
adults_Trjúhelník lásky 2. místo
SHOW DANCE
děti MINI_Doktor Ouško 3. místo
děti_Stroj času 2. místo
adults_Strom z ráje 1. místo
29.4.2012 / Přerov
DLT 2012 - Zemské kolo Morava - formace
JAZZ DANCE
děti_Dr. JAZZ 1. místo
MODERN A CONTEMPORARY DANCE
děti_DOMINO 1. místo
SHOW DANCE
děti_Stroj času 2. místo
MINI KIDS SHOW DANCE
děti MINI_Doktor Ouško 1. místo
21.4.2012 / Přerov
DLT 2012 - Zemské kolo Morava - formace
JAZZ DANCE
junioři_AMERICANO 1. místo
adults_EVERYBODY DANCE 1. místo
MODERN A CONTEMPORARY DANCE
junioři_Navždy spolu 1. místo
adults_Trjúhelník lásky 1. místo
SHOW DANCE
adults_Strom z ráje 2. místo
15.4.2012 / Wodzislaw
Taneční soutěž Wodzislaw
Taneční soutěž Wodzislaw
Děti XXL skončili se Strojem času na 2 místě z 23 souborů.
Děti MINI s Dr. Ouškem ve stejné kategorii na krásném 6 místě.
1.4.2012 / Opava
DLT 2012 - Regionální kolo - MORAVSKOSLEZSKÝ kraj - formace
JAZZ DANCE
děti_Dr. JAZZ 1. místo
junioři_AMERICANO 1. místo
adults_EVERYBODY DANCE 1. místo
MODERN A CONTEMPORARY DANCE
děti_DOMINO 1. místo
junioři_Navždy spolu 1. místo
adults_Trjúhelník lásky 1. místo
SHOW DANCE
děti_Stroj času 1. místo
adults_Strom z ráje 1. místo
MINI KIDS show_Dr.Ouško 1. místo
12.12.2010 / Mikolajki / Poland
HVK, JVK
10th World Danceweek in Mikolajki Poland Modern&Jazz
1. místo - Jsem já ta jiná - junioři malé formace, modern
1. místo - Marco Běhal - sólo muži, jazz
1. místo - Marco Běhal, Katrin Cvinerová - dua, jazz
3. místo - Marco Běhal - sólo muži, modern
3. místo - Na druhém břehu - dospělí velké formace, modern
4. místo - Behal, Marco / Cvinerova, Katrin - dua, modern
5. místo - Hvězdy na nebi, lidé na zemi - junioři velké formace, modern
6. místo - Blackbird - dospělí malé formace, jazz
6. místo - Swing - junioři malé formace, jazz
9. místo - Kamila Gonsiorová - solo ženy, modern
10. místo - Veselé vánoce - junioři formace, jazz
27.11.2010 / Riesa / Germany
HVK, JVK
IDO World Show dance Championships 2010
1. místo - Galileo Galilei - A přece se točí (formations)
3. místo - Osud - (small groups)
2. místo - Malade - Marco Běhal (muži)
13. místo - Spirála času (duos) - Katrin Cvinerova / Marco Behal
8. místo - Karolina Jochimova / Marek Tomastik - Soon back
21.10.2010 / Pécs / Hungary
HVK
IDO - European Dance Show Championships 2010
1. místo - Galileo Galilei - A přece se točí (Formations)
2. místo - Osud (Small groups)
4. místo - Spirála času (duos) - Katrin Cvinerova / Marco Behal
2. místo - Malade - Marco Behal - sóla muži
12. místo - Lucie Nováková, Kamila Gonsiorová - sóla ženy
5.9.2010 / Beroun
DVK, JVK, HVK
MČR sóla, dua, MS
1. místo – Knedlo – zelo – černý pes /Show dance – malá skupina MINI/
1. místo – Osud /Show dance – malá skupina Adulst/
1. místo – Běhal Marco + Cvinerová Katrin /Moderna duo – Adulst/
1. místo – Běhal Marco /Modern sólo Adulst – Muži/
1. místo – Gonsiorová Kamila /Modern sólo Adulst – Ženy/
1. místo – Běhal Marco + Cvinerová Katrin /Jazz dance dua – Adulst/
1. místo – Běhal Marco /Jazz dance sólo Adulst – Muži/
1. místo – Cvinerová Katrin /Jazz dance sólo Adulst – Ženy/
1. místo – Cvinerová Katrin + Běhal Marco /Show dance dua - Adulst/
1. místo – Běhal Marco /Show dance sólo Adulst – Muži/
1. místo – Gonsiorová Kamila /Show dance sólo Adulst – Ženy/
1. místo – Doháníš mě k šílenství /Modern dance – malá skupina Adulst/
1. místo – Bay, bay Black Bird /Jazz dance – malá skupina Adulst/
1. místo – Ženich na útěku /Show dance – malá skupina juniors/
1. místo – Jochimová Karolína + Tomaštík Marek /Jazz dance duo juniors/
1. místo – Tomaštík Marek /Jazz dance sólo juniors – Muži/
1. místo – Rajnošková Michaela /Jazz dance sólo juniors – Ženy/
1. místo – Jsem já ta jiná? /Modern dance – malá skupina Juniors/
1. místo – Viva le Swing /Jazz dance – malá skupina Juniors/
1. místo – Leová Simona + Leová Zuzana /Modern dance duo Childern/
1. místo – Opic Tomáš /Modern dance sólo Childern - Muži/
1. místo – Poremská Barbora /Modern dance sólo Childern – Ženy/
1. místo – Skupníková Iva + Kapitan Jan /Jazz dance duo Childern/
1. místo – Tomaštíková Jana /Jazz dance sólo Childern – Ženy/
1. místo – Kapitan Jan /Show dance sólo Childern – Muži/
1. místo – Happy feet /Jazz dance – malá skupina Childern/

2. místo – Nováková Lucie + Skalková Kristýna /Moderna duo – Adulst/
2. místo – Guzdková Barbora + Rajnošková Michaela /Jazz dance dua – Adulst/
2. místo – Nováková Lucie /Show dance sólo Adulst – Ženy/
2. místo – Jelínková Zuzana + Kubienová Denisa /Jazz dance duo juniors/
2. místo – Jochimová Karolína + Tomaštík Marek /Show dance duo juniors/
2. místo – Rajnošková Michaela /Show dance sólo juniors – Ženy/
2. místo – Frňková Tamara + Hal´ková Tereza /Modern dance duo Childern/
2. místo – Frňková Tamara /Modern dance sólo Childern – Ženy/
2. místo – Jelínková Tereza /Jazz dance sólo Childern – Ženy/
2. místo – Skupníková Iva + Kapitan Jan /Show dance duo Childern/

3. místo – Guzdková Barbora /Jazz dance sólo Adulst – Ženy/
3. místo – Liberdová Vladěna + Somičová Nikola /Modern dance – duo juniors/
3. místo – Fialová Izabela /Modern dance sólo juniors – Ženy/
3. místo – Guzdková Barbora /Show dance sólo Adulst – Ženy/
3. místo – Fialová Izabela /Jazz dance sólo juniors – Ženy/
3. místo – Fialová Izabela + Jelínková Zuzana /Show dance duo juniors/
3. místo – Leová Simona + Leová Zuzana /Jazz dance duo Childern/

4. místo – Górnioková Tereza + Szmeková Denisa /Jazz dance dua – Adulst/
4. místo – Křistková Michaela + Švancarová Zuzana /Modern dance – duo juniors/
4. místo – Jelínková Zuzana /Modern dance sólo juniors – Ženy/
4. místo – Švancarová Zuzana /Jazz dance sólo juniors – Ženy/
4. místo – Jelínková Zuzana /Show dance sólo juniors – Ženy/
4. místo – Nedělní škola /Show dance – malá skupina Childern/
4. místo – Poremská Barbora /Show dance sólo Childern – Ženy/
4. místo – Duha /Modern dance – malá skupina Childern/
23.5.2010 / Kladno
JVK, MINI
EDLT 2010: MCR Performing - formace, produkce
Kategorie MINI

1. místo - Pro štěstí

Kategorie Junioři

2. místo - Veselé vánoce / jazz dance
3. místo - Hvězdy na nebi, lidé na zemi / moderna
3. místo - Kávu si osladím / show dance
22.5.2010 / Kladno
DVK, HVK
EDLT 2010: MCR Performing - formace, produkce
Kategorie Děti

2. místo - Pod stromeček Jazz / jazz dance
2. místo - Moon River / moderna
4. místo - Love story v zelenině / show dance

Kategorie Hlavní

1. místo - Chritmas Jazz / jazz dance
1. místo - Na druhém břehu / moderna
1. místo - A přece se točí / show dance
21.4.2010 / Ostrava
JVK, MINI
EDLT 2010: Regionální kolo formací
Kategorie MINI

1. místo - Pro štěstí

Kategorie Junioři

1. místo - Veselé vánoce / jazz dance
1. místo - Hvězdy na nebi, lidé na zemi / moderna
2. místo - Kávu si osladím / show dance
20.4.2010 / Ostrava
DVK, HVK
EDLT 2010: Regionální kolo formací
Kategorie Děti

1. místo - Pod stromeček Jazz / jazz dance
1. místo - Moon River / moderna
2. místo - Love story v zelenině / show dance

Kategorie Hlavní

1. místo - Christmas Jazz / jazz dance
1. místo - Na druhém břehu / moderna
2. místo - A přece se točí / show dance
11.12.2009 / Mikolajki / PL
JVK
World Cup > Modern > - > Formations > Juniors
2. místo - Schindlerův seznam
28.11.2009 / Riesa / Germany
JVK, HVK
World Championship 2009 > Show dance
1. místo - Začarovaný kruh (junioři malé skupiny)
6. místo - Pero pana Gerschwina (junioři velké formace)
14. místo - Když je nebe zavřené pro tebe (dospělí velké formace)
7.6.2009 / Brno
DVK,JVK
Emco dance live tour - zemské kolo - Mistrovství Moravy
děti MINI - 1. místo "Autoopravna" - show dance
3. místo "Ferda tančí jazz" - jazz dance
děti XXL - 1. místo "Ledové květy" - modern dance
1. místo "In the mood" - jazz dance
3. místo "Jednotné zemědělské družstvo Radost" - show dance


junioři - 1. místo "Šindlerův seznam" - modern dance
1. místo "Glory,glory aleluja" - jazz dance
1. místo "Inkoust pro pana Gerschwina" - show dance
31.5.2009 / Kladno
HVK
Emco dance live tour - zemské kolo - Mistrovství České Republiky
1. místo "Když tě nechce nebe" - show dance
3. místo "Hra o přežití" - modern dance
24.5.2009 / Přerov
MINI art, DVK
Emco dance live tour - zemské kolo - Mistrovství Moravy
děti MINI - 1. místo "Autoopravna" - show dance
3. místo "Ferda tančí jazz" - jazz dance
děti XXL - 1. místo "Ledové květy" - modern dance
1. místo "In the mood" - jazz dance
2. místo "Jednotné zemědělské družstvo Radost" - show dance
26.4.2009 / Bohumín
JVK, HVK
Emco dance live tour - zemské kolo - Mistrovství Moravy
junioři - 1. místo "Šindlerův seznam" - modern dance
1. místo "Glory,glory aleluja" - jazz dance
2. místo "Inkoust pro pana Gerschwina" - show dance
Impuls - 1. místo "Hra o přežití" - modern dance
2. místo "Když tě nechce nebe" - show dance
5.4.2009 / Karviná
děti MINI, DVK, JVK,HVK
Emco dance live tour 2009 - regionální kolo
Děti MINI - 1. místo "Autoopravna" - show dance
2. místo "Ferda tančí jazz" - jazz dance
Děti XXL - 1. místo "Ledové květy" - modern dance
1. místo "In the mood" - jazz dance
2. místo "Jednotné zemědělské družstvo"- show dance
junioři - 1. místo "Šindlerův seznam" - modern dance
1. místo "Glory, glory aleluja" - jazz dance
2. místo "Inkoust pro pana Gerschwina" - show dance
Impuls - 1. místo "Hra o přežití" - modern dance
2. místo "Když tě nechce nebe" - show dance
30.5.2008 / Prostějov
děti
Mistrovství České republiky
Show Dance formation:
3.místo - choreografie "MUSIC MAN"

Jazz Dance formation:
1.místo - choreografie "RED JAZZ"

Modern Dance formation:
1. místo choreografie "VLAŠTOVKO LEŤ"
17.5.2008 / Beroun
děti,junioři,hlavní

Mistrovství České republiky sóla, dua, malé skupiny

Disciplína SHOW DANCE, věková kategorie. děti
Sólo dívky:
1.místo a titul MISTR ČR Barbora Poremská (Good morning)
2.místo Izabela Fialová (V noci)
4.místo Karolína Jochimová (Toč se Káčo toč)
umístění v semifinále Veronika Mudrová (Čí či)

sólo chlapci:
1.místo a titul MISTR ČR Josef Vraštil (Jsem strejda)

Duo:
2.místo Karolína Jochimová a Izabela Fialová (Plameňáci)

Malá skupina:
1.místo a titul MISTR ČR choreogr. "Kde ty kytky jsou"
(K.Jochimová, I.Fialová, J.Vraštil, T.Držiaková, V.Galusková, E.Bolcarovičová)

Disciplína JAZZ DANCE, věková kategori: děti
Sólo dívky:
1.místo a titul MISTR ČR Karolína Jochimová

Disciplína SHOW DANCE, věková kategorie junioři
Sólo dívky:
1.místo a titul MISTR ČR Lucie Nováková (Nic a nic)
2.místo Lucie Randisová (Pro pana Mozarta)
3. místo Iva Švidrnochová (Noční let)

Sólo chlapci:
1.místo a titul MISTR ČR Marco Běhal (Duše není slepá)

Duo:
1.místo a titul MISTR ČR Lucie Nováková a Marco Běhal (Šach mat)
2. místo Katrin Cvinerová a Lucie Randisová (Sax dance)
3.místo Lucie Bielczyková a Hanka Dendisová (V zrcadle)
6.místo Marek Glombík a Matěj Pajtáš (Hledám sexy babu...)

Malá skupina
1.místo a titul MISTR ČR choreog. "Kam a s kým?"
(L:Nováková, K.Cvinerová, L.Randisová, M.Rajnošková, H.Dendisová, I.Švidrnochová, L.Bielczyková)

Disciplína MODERN DANCE, věková kategorie junioři:
sólo dívky:
1.místo a titul MISTR ČR Lucie Nováková (Ó Baby)
duo:
1.místo a titul MISTR ČR Lucie Nováková a Kristýna Skalková (Dream dance)

Malá skupina:
1.místo a titul MISTR ČR choreog. "Tak to cítím já"
(M.Běhal, L.Nováková, D.Szmeková, L.Randisová, L.BIelczyková, K.Skalková, K.Cvinerová)

Disciplína JAZZ DANCE, věková kategorie junioři
malá skupina:
2.místo "Battle jazz)
Disciplína SHOW DANCE, věková kategori : hlavní
sólo,ženy:
1.místo a titul MISTR ČR Kamila Gonsiorová (Fantom)
4.místo Kateřina Górnioková (Anybody)

Duo:
2.místo Klára Giecková a Ondřej Glac (Nespoutaná duše)

Malá skupina:
1.místo a MISTR ČR choreog. "Fantom"
(F.Macenauer, K.Gonsiorová, K.Górnioková, S.Pátíková, S.Urbančíková, P.Kloubková, K.Giecková)

V disciplínách modern dance sólo chlapci a jazz dance malé skupiny jsme byli jedinými zástupci, přesto výkony našich byly na jedničku:

Modern dance chlapci,junioři:
1 místo: Marco Běhal - Můj pocit

Jazz dance, malá skupina , HVK
1 místo "Kill jazz"(K.Gonsiorová, K.Górnioková, K.Giecková, S.Urbančíková, P.Kloubková, S.Pátíková)
17.5.2008 / Bohumín
děti a junioři MIX

"ESO"
8.5.2008 / Uničov
děti,junioři MIX

Soutěž o Popelčin střevíček... formace děti:
8.místo - Berušky
4.místo - Námořníci

Formace junioři:
4.místo - Piráti
4.místo - Zlý sen
4.5.2008 / Brno
junioři,HVK

Mistrovství České republiky:Show dance formation
JUNIOŘI : 2 místo "Piano Bedřicha Smetany"
IMPULS: 5. místo " Corida"

Modern dance formation:
JUNIOŘI: 1. místo - Růže pro Edith,
JUNIOŘI: 5. místo - Malá noční
IMPULS: 3. místo - Edith

Jazz dance formation:
JUNIOŘI: 1. místo - Jazz of Jack
IMPULS: 3. místo - Slovo ženy
27.4.2008 / Olomouc - Mistrovství Moravy - kategorie děti
děti

MODERN DANCE FORMATION
1.místo choreografie "Vlaštovko leť"
4.místo choreografie "Káča"

SHOW DANCE FORMATION
2. místo choreografie "Music man"

JAZZ DANCE FORMATION
1.místo choreografie "Red jazz"
26.4.2008 / PALAS DANCE CUP 26.4. 2008 Frýdek – Místek

Formace:
2.místo show dance Děti MIX „Berušky“
3.místo show dance Junior MIX „ Zlý sen“

Sóla:
1.místo Běhal Marco „Duše není slepá“
2.místo Nováková Lucie „Nic a nic“
3.místoRandisová Lucie „Pro pana Mozarta“
1.místo Gonsiorová Kamila „Fantom“

Dua:
Hlavní cena Nováková Lucie a Běhal Marco „Šach mat“
1.místo Randisová Lucie a Cvinerová Katrin „Sax dance“
1.místo Giecková Klára a Glac Ondřej „Nespoutaná duše“
20.4.2008 / Ostrava
junioři, HVK
Mistrovství Moravy
SHOW DANCE -
JUNIOŘI : 2 místo "Piano Bedřicha Smetany"
IMPULS: 2. místo " Corida"

MODERN DANCE -
JUNIOŘI: 1. místo - Růže pro Edith,
JUNIOŘI: 3-4. místo - Malá noční
IMPULS: 1. místo - Edith

JAZZ DANCE -
JUNIOŘI: 1. místo - Jazz of Jack
IMPULS: 1. místo - Slovo ženy

kontakt

Radost - Impuls Bohumín
dance company

Dům dětí a mládeže Bohumín
příspěvková organizace
Janáčkova 715
735 81 Bohumín

IČO: 75083051

Vedoucí-choreograf:
Lenka Krčová - 728 275 910

Organizační pracovník:
Ilona Paličková - 720 454 900

E-mail: radost-impuls@seznam.cz

copyright © 2008 - 2017 radost-impuls.cz - dance company / webdesign web-evolution